ONS VERHAAL


planning-2899922_1920

In 1987 richt Edmond Adams, met zijn 20 jaar ervaring in de burotica-sector, O.A.D.S. OP

In 1991 ontwikkelt zijn zoon Jean-Jacques een van de belangrijkste keerpunten van het bedrijf: zijn eigen technische afdeling bestaande uit erkende technici en onafhankelijk van Ricoh Belgium.
In 1995 neemt zijn tweede zoon, Michel, die al enkele jaren werkzaam is op de verkoopafdeling, de leiding van het familiebedrijf over.
Er worden daarop in 1998 in Luik twee nieuwe aan O.A.D.S. Copy toegewijde kantoren opgericht en in 2000 in Hoei worden twee kantoren en een showroom voor O.A.D.S. opgericht.
Hoewel de Waalse helft van België al veroverd was door de filosofie van O.A.D.S., was het bedrijf bij de Nederlandstaligen nog niet zo bekend. In 2015 wordt daarom dan ook O.A.D.S. bvba opgericht, dat zich sindsdien in Wemmel heeft gevestigd.
De ontwikkelingen op technologisch gebied, de integratie van programma’s in machines en de commerciële vraag van steeds meer online-klanten, leidden in 2016 tot Michel meest recente creatie: O.A.D.S. IT, de tak van OADS die gespecialiseerd is in het beheer van IT-infrastructuur voor kmo’s en zelfstandigen.
Om te zorgen voor deze prachtige familiecontinuïteit, geworteld als een feit in de genen van de familie Adams, trad Antoine, zoon van Michel, sinds juni 2019 toe tot het commerciële team. Als de overdracht nog lang niet aan de orde van de dag is , de verzekering van kennis en respect voor de grondslagen van de samenleving, zijn al overgedragen.
Hoewel het luisteren naar de klant en nabijheid troeven zijn voor het behoud van een duurzame klantenkring, wordt de groei van O.A.D.S. aangedreven door haar voortdurende ontwikkeling en aanpassingsvermogen.

«Leren doe je door te luisteren. Begrijpen door je aan te passen »

O.A.D.S. is actief in Wallonië en Vlaanderen

ONS TEAM



Michel Adams
Gedelegeerd Bestuurder
0475/24 04 72
michel.adams@oads.be

En savoir +


Virginie Delfosse
Directie Assistente
019/65 67 65
virginie@oads.be

En savoir +


Sophie Watelet
Technische assistent
019/65 67 65
sophie@oads.be

En savoir +


Julie Crasson
Administratieve Assistente
019/65 67 65
julie@oads.be

En savoir +


Annick Motte
Financieel Assistente
019/65 67 65
annick@oads.be

En savoir +


Sandra Briquet
Commercieele Afgevaardigde
0484/58 79 79
sandra@oads.be

En savoir +


Stijn Minnen
Commercieel Afgevaardigde
0487/58 29 55
stijn@oads.be

En savoir +


Virginie Delfosse
Commercieele Afgevaardigde
0486/72 65 87
virginie@oads.be

En savoir +


Antoine Adams
Commercieel Afgevaardigde
0475/24 22 70
antoine@oads.be

En savoir +


Christian Geuquet
Technicus
christian@oads.be

En savoir +


Tony Dalcq
Technicus
tony@oads.be

En savoir +


Ludovic Debois
Technicus
ludovic@oads.be

En savoir +


Maxime Lorent
Technicus I.T
maxime@oads.be

En savoir +


Y-Binh Truong
O.A.D.S Copy Huy
085/23 07 94
oads.copy.huy@oads.be

En savoir +


Thomas Lisbet
O.A.D.S Copy Huy
085/23 07 94
oads.copy.huy@oads.be

En savoir +


Catherine Plummer
O.A.D.S Copy Luik
042/22 95 16
oads.copy.liege@oads.be

En savoir +


Laurent Bernardin
O.A.D.S Copy Luik
042/22 95 16
oads.copy.liege@oads.be

En savoir +


Olivier Mullenders
Marketing Assistente
019/77 90 43
marketing@oads.be

En savoir +

EEN ALGEMENE VRAAG